BUTTERFLY - Mito Lady

Výprodej Butterfly 2020 Tričko MITO LADY z kolekce BUTTERFLY 2018 ve dvou barevných variantách. Je vyrobeno z ... Celý popis

SKLADEM

Výprodej Butterfly 2020

Tričko MITO LADY z kolekce BUTTERFLY 2018 ve dvou barevných variantách. Je vyrobeno z oblíbeného mikrovlákna Lycra, které je elastické, lehké a perfektně absorbuje vlhkost. Moderní dámský design se zúženým pasem v zajímavých barvách. Chcete si zajistit pozornost? S tímto tričkem se vám to povede.

Materiál: 100% mikrovlákno Lycra
Barvy: šedá, modrá

Nejste si jistý velikostí? Mrkněte na obrázek s Velikostní tabulkou.
Nesedí Vám velikost? Rádi Vám ji zdarma vyměníme.

Výrobce: BUTTERFLY
Kód zboží: 10311806
Pohlaví: dámské
Váha: 0.2 kg
Balení: 1 ks
Materiál: 100% mikrovlákno
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit