BUTTERFLY - Tričko Meranji

rička z kolekce MERANJI vynikají příjemným materiálem. Jsou vyrobeny ze směsi 80% bavlny a 20% mikrovlákna. ... Celý popis

SKLADEM

rička z kolekce MERANJI vynikají příjemným materiálem. Jsou vyrobeny ze směsi 80% bavlny a 20% mikrovlákna. Kolekce je určena pro stolní tenis, ale i další sportovní aktivity (outdoor, fitness) či volný čas. Vyniká střihem a příjemným materiálem.
Materiál a barvy:
80% bavlna / 20% mikrovlákno

Nevíte, jakou zvolit velikost? Mrkněte na odkaz výše Jakou vybrat velikost?
Nesedí Vám velikost? Rádi Vám ji zdarma vyměníme.

Výrobce: BUTTERFLY
Kód zboží: 10312205
Pohlaví: unisex
Váha: 0.2 kg
Balení: 1 ks
Materiál: 80% bavlna, 20% mikrovlákno
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit