STIGA - Tričko Pro

Kolekce STIGA 2022 Exkluzivní limitovaná kolekce triček STIGA Pro. Vyrobeno z unikátního materiálu, který je ... Celý popis

SKLADEM

Kolekce STIGA 2022
Exkluzivní limitovaná kolekce triček STIGA Pro. Vyrobeno z unikátního materiálu, který je velmi lehký, příjemný na těle a výborně odvádí vlhkost. Klasický střih, skandinávský design a nové logo STIGA v reflexním podání. V tomto triku budete za hvězdu.
Barvy: červená, zelená, modrá a oranžová
Velikosti: XXS - XL

Nevíte, jakou zvolit velikost? Mrkněte na odkaz výše Jakou vybrat velikost?
Nesedí Vám velikost? Rádi Vám ji zdarma vyměníme.

Výrobce: STIGA
Kód zboží: 12312201
Pohlaví: unisex
Váha: 0.2 kg
Balení: 1 ks
Materiál: 100% mikrovlákno
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit