BUTTERFLY - Yaizu (kalhoty)

Mega výprodej textilu Butterfly 2022. Kolekce BUTTERFLY 2020 YAIZU je limitovaná kolekce v moderním designu. ... Celý popis

SKLADEM

Mega výprodej textilu Butterfly 2022.Kolekce BUTTERFLY 2020

YAIZU je limitovaná kolekce v moderním designu. Klasické barvy a komfortní střih činí tyto výrobky ideální pro kluby. Elastický materiál Diamond Cool výborně absorbuje veškerou vlhkost a budete se v něm cítit pohodlně.
Kalhoty YAIZU jsou vyrobeny v klasickém střihu a černo-modré barvě. Lehký materiál garantuje pohodlné nošení a snadný pohyb při tréninku i zápase.
Doporučujeme dokoupit bundu YAIZU. Bunda a kalhoty se prodávají zvlášť a můžete si vybrat rozdílnou velikost.
Materiál: 100% mikrovlákno Diamond Cool
Barva: černá

Nejste si jistý velikostí? Mrkněte na obrázek s Tabulkou velikostí.
Nesedí Vám velikost? Rádi Vám ji zdarma vyměníme.

Výrobce: BUTTERFLY
Kód zboží: 10362005
Pohlaví: unisex
Typ: Kalhoty
Váha: 0.5 kg
Balení: 1 ks
Materiál: 100% mikrovlákno
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit