BUTTERFLY - Lezoline Vilata

NOVINKAKolekce BUTTERFLY 2024 Boty Lezoline Vilata jsou vyrobeny se širší vnitřní částí. Poskytují tak hráčům se ... Celý popis

SKLADEM

Kolekce BUTTERFLY 2024

Boty Lezoline Vilata jsou vyrobeny se širší vnitřní částí. Poskytují tak hráčům se širokými chodidly nebo vysokými nárty maximum pohodlí při zachování původní koncepce lehkých bot pro rychlé a přesné pohyby. Ty jsou dosaženy přilnavou vnější podrážkou, lehkou a flexibilní mezipodešví a lehkým, ale pevným materiálem použitým na nártu.

Barva: modrá
Váha: cca 290 g (velikost EU 43)
Velikosti: 34 - 47

Nevíte jaké číslo bot? Mrkněte na odkaz Jakou zvolit velikost?
Nesedí Vám velikost zaslaných bot? Rádi vám je zdarma vyměníme.

Výrobce: BUTTERFLY
Kód zboží: 10402401
Pohlaví: unisex
Váha: 0.5 kg
Balení: 1 ks
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit