BUTTERFLY - Harimoto Innerforce Super ZLC

NOVINKAPrkno z kolekce BUTTERFLY 2020 Japonská superstar Tomokazu Harimoto spolupracoval na vývoji dvou nových prken ... Celý popis

SKLADEM

Prkno z kolekce BUTTERFLY 2020

Japonská superstar Tomokazu Harimoto spolupracoval na vývoji dvou nových prken BUTTERFLY Innerforce ZLC. Vedle svého Harimoto ALC (novinka 2019), které si získalo mnoho fanoušků po celém světě díky rychlosti a přesnosti, tak na trh přichází dva nové přírůstky: Harimoto Innerforce ZLC a Harimoto Innerforce Super ZLC.
Obě prkna jsou vyrobena technologií Innerforce (IF), při které jsou vrstvy karbonu umístěny blíže středové dýze. Výhodou je pak delší čas míčku na pálce a lepší kontrola balónku v topspinových výměnách.
Harimoto Innerforce Super ZLC je první prkno vyrobené technologií Innerforce, které používá karbon Super ZLC. Výsledkem je delší čas míčku na pálce a lepší kontrola balónku při pasivních úderech, ale zároveň obrovská dynamika v topspinových výměnách.
Prkno je vhodné pro ofenzivní hráče s moderní topspinovou hrou.

Vrstvy: 5 + 2 Super ZLC
Velikost hlavy: 158 x 152 mm
Síla: 6.2 mm
Rozměr držátka: FL - 100x25x34mm, ST - 100x23x28mm, AN - 100x25x34mm

Výbornou recenzi na toto prkno najdete v našem BLOGU:
https://www.vsenastolnitenis.cz/cz/blog/recenze-produktu/recenze-harimotosuperzlc

Výrobce: BUTTERFLY
Kód zboží: 10102005
Rychlost: 96
Kontrola: 68
Váha: 90 g
Vrstvy: 5+2
Balení: 1 ks
Materiál: karbon
ITTF: ano
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit