BUTTERFLY - Tenergy 25 FX

Nejprodávanější potah současnosti - oblíbený po celém světě pro své výborné vlastnosti, kvalitu a vysokou ... Celý popis

SKLADEM

Nejprodávanější potah současnosti - oblíbený po celém světě pro své výborné vlastnosti, kvalitu a vysokou trvanlivost. Potah Tenergy 25 FX je nejnovější přírůstek do rodiny Tenergy. Navazuje na obrovský úspěch potahů Tenergy. Kombinuje v sobě technologie High Tension a Spring Sponge. Ve srovnání s potahem Tenergy 05 nebo 25 disponuje měkčí houbou, čímž vývojáři firmy Butterfly docílili extrémní rotace a zvýšenou trajektorii (letovou křivku) míčku a tím plynoucí perfektní kontrolu při útočných úderech. Potah je určený pro útočnou topspinovou hru a všechny milpovníky měkkých potahů. DOPORUČUJEME.

Výrobce: BUTTERFLY
Kód zboží: 10001218
Rotace: 100
Rychlost: 102
Kontrola: 70
Tvrdost: měkká
Váha: 0.1 kg
Balení: 1 ks
ITTF: ano

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit