DONIC - Balsa Carbo Certran

NOVINKADONIC 2021 Prkno se speciálním karbonem Certran, které je určené pro útočníky pohybující se blízko stolu. ... Celý popis

SKLADEM

DONIC 2021
Prkno se speciálním karbonem Certran, které je určené pro útočníky pohybující se blízko stolu. Doporučena je kombinace s měkkými potahy.
Dvě karbonové vložky jsou umístěné ihned pod vnější dýhou Koto. Z tohoto pohledu je prkno velmi tuhé a rychlé. Ale střední dýha je vyrobena z balsy a měří 4 mm. Výsledek? Velmi lehké prkno (+/- 75 gramů), ale zároveň extrémně rychlé.

Výrobce: DONIC
Kód zboží: 14102102
Rychlost: 95
Kontrola: 61
Váha: 75 g
Vrstvy: 5+2
Balení: 1 ks
Materiál: karbon
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit