DONIC - Original True Carbon Inner

DONIC 2021 Prkno se speciálním karbonem Hybrid Aramid, které je určené pro univerzální útočníky preferující ... Celý popis

SKLADEM

DONIC 2021
Prkno se speciálním karbonem Hybrid Aramid, které je určené pro univerzální útočníky preferující vysokou kontrolu míčku, ale s možností tvrdě zaútočit, když se naskytne příležitost.
Dvě vložky karbonu Hybrid Aramid jsou totožné jako u prkna True Carbon. S tím rozdílem, že zde jsou umístěna blíže středu a to ihned na střední dýze, která je vyrobena z Kiri. Výsledek? Větší kontrola a lepší, měkčí pocit míčku na pálce.

Výrobce: DONIC
Kód zboží: 14102101
Rychlost: 88
Kontrola: 64
Váha: 85 g
Vrstvy: 5+2
Balení: 1 ks
Materiál: karbon
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit