DONIC - J.O. Waldner Gold Edition

NOVINKAKolekce DONIC 2023 U příležitosti 30. výročí vítězství Jana-Ove Waldnera na olympijských hrách v roce 1992 ... Celý popis

SKLADEM

Kolekce DONIC 2023

U příležitosti 30. výročí vítězství Jana-Ove Waldnera na olympijských hrách v roce 1992 v Barceloně představuje DONIC speciální jubilejní prkno - DONIC J.O. Waldner Gold Edition.

Jedná se o sedmivrstvé útočné prkno (pět vzácných dýh se dvěma vnitřními vrstvami karbonu Etalyra) věnované jednomu z nejlepších hráčů stolního tenisu všech dob. Proto je držátko stylově navrženo ve švédských národních barvách žluté a modré. Exkluzivní prkno vyrobené z vysoce kvalitního materiálu pro fantastický cit míčku.

Naprosto geniální, stejně jako Jan-Ove Waldner.

Technologie: 7 vrstev Abachi (vnitřní), Etalyra Carbon (3+5), Abachi (2+6), Limba (1+7 vnější)
Doporučení: Pro moderní útočné hráče, kteří požadují něco mimořádného.

Výrobce: DONIC
Kód zboží: 14102302
Rychlost: 93
Kontrola: 63
Váha: 90 g
Vrstvy: 5+2
Balení: 1 ks
Materiál: karbon
ITTF: ano
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit