DONIC - Bluestorm Pro

NOVINKADONIC 2021 Bluestorm Pro je útočný potah s tvrdou houbou (50 stupňů) a inovovanou vrchní gumou, která dodá ... Celý popis

SKLADEM

DONIC 2021
Bluestorm Pro je útočný potah s tvrdou houbou (50 stupňů) a inovovanou vrchní gumou, která dodá míčku potřebnou rotaci. Navazuje na potahy řady Bluestorm s modrou houbou. Ta poskytuje enormní katapult efekt.
Bluestorm Pro je potah s velmi vysokou rychlostí, dynamikou a rotací. Přesto nabízí velmi slušnou kontrolu v útočných i pasivních úderech. Je určen pro nekompromisní útočníky, kteří si chtějí užít hru s profesionálním potahem.

Výrobce: DONIC
Kód zboží: 14002103
Rotace: 91
Rychlost: 105
Kontrola: 72
Tvrdost: tvrdá
Váha: 0.1 kg
Balení: 1 ks

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit