DONIC - Caliber Lady

NOVINKATričko Caliber Lady z kolekce DONIC 2023 v modro/žluté barvě. Užší a kratší střih trička je určený pro ... Celý popis

SKLADEM

Tričko Caliber Lady z kolekce DONIC 2023 v modro/žluté barvě. Užší a kratší střih trička je určený pro dívky a dámy. Je vyrobeno z kvalitního mikrovlákna Drylite, které výborně odvádí vlhkost od těla. Stejný design jako polokošile Caliber a tričko Peak.
Materiál: 100% mikrovlákno Drylite
Barva: modro/žlutá

Nesedí Vám velikost? Rádi Vám ji zdarma vyměníme.
Nevíte, jakou objednat velikost? Mrkněte na odkaz výše Jakou vybrat velikost?

Výrobce: DONIC
Kód zboží: 14312309
Pohlaví: dámské
Váha: 0.2 kg
Balení: 1 ks
Materiál: 100% mikrovlákno
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit