BUTTERFLY - Boll Forte III

Kolekce BUTTERFLY 2021 Boll Forte III navazuje na předchozí úspěšné modely dřev Boll Forte. Jedná se o prkno ... Celý popis

SKLADEM

Kolekce BUTTERFLY 2021

Boll Forte III navazuje na předchozí úspěšné modely dřev Boll Forte. Jedná se o prkno skládající se z pěti dřevěných dýh. Výsledkem je dynamické, ale snadno kontrolované prkno vhodné pro všechny typy moderní útočné hry.
Držátka: konkávní (FL), anatomické (AN), rovné (ST)
Přibližná váha (+/- 5 gramů): 83 gramů

Výrobce: BUTTERFLY
Kód zboží: 10102103
Rychlost: 77
Kontrola: 79
Váha: 83 g
Vrstvy: 5
5
Balení: 1 ks
Materiál: Dřevo
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit