BUTTERFLY - Boll Mezzoforte

Kolekce BUTTERFLY 2021 Boll Mezzoforte je prkno skládající se z pěti dřevěných dýh. Výhodou je velmi nízká ... Celý popis

SKLADEM

Kolekce BUTTERFLY 2021

Boll Mezzoforte je prkno skládající se z pěti dřevěných dýh. Výhodou je velmi nízká hmotnost (+/- 77 gramů), čímž je prkno snadno ovladatelné ve všech herních situacích. Střední tvrdost dýh má za výsledek dlouhou dobu setrvání míče na pálce, což usnadňuje vytvoření rotace. Vhodné pro všestranné hráče.
Držátka: konkávní (FL), anatomické (AN), rovné (ST)
Přibližná váha (+/- 5 gramů): 77 gramů

Výrobce: BUTTERFLY
Kód zboží: 10102102
Rychlost: 73
Kontrola: 82
Váha: 77 g
Vrstvy: 5
5
Balení: 1 ks
Materiál: Dřevo
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit