STIGA - Clipper Cybershape

NOVINKASTIGA 2024 Clipper Cybershape - aktualizovaná klasika Od svého uvedení na trh v roce 1981 je prkno Clipper Wood ... Celý popis

SKLADEM

STIGA 2024
Clipper Cybershape - aktualizovaná klasika

Od svého uvedení na trh v roce 1981 je prkno Clipper Wood mezi špičkovými hráči díky své rychlosti nesmírně populární. Clipper Wood byl vyvinut v úzké spolupráci s čínským národním týmem a byl navržen pro hráče, kteří chtějí extra sílu ve svých úderech. Tato útočná klasika se sedmi vrstvami exkluzivního dřeva a legendárním pocitem STIGA je nyní k dispozici v nové verzi s jedinečným Cybershape designem.
S Clipper Cybershape budete mít nejen rychlou zbraň a proslulé herní vlastnosti, ale získáte také oblíbený Cybershape design s větší, optimální úderovou plochou a těžištěm, které je na hlavě prkna posunuté výše. Větší sweet-spot znamená, že můžete dosáhnout stabilnějšího dopadu a rychlejších úderů, aniž byste museli obětovat kontrolu - nabízí výhody, které nelze nalézt u tradičních prken.
Clipper Cybershape je vynikající pro hráče, kteří hledají prkno s větší sílou při každém úderu.

Nejlepší vlastnosti CLIPPER CYBERSHAPE

Skutečná klasika STIGA s designem Cybershape
Větší sweet-spot výše na prkně poskytuje rychlejší údery bez ztráty kontroly.
Útočné prkno na stolní tenis se sedmi vrstvami exkluzivního dřeva a unikátním Cybershape designem.
Uznávaný pro svou rychlost a používaný mnoha špičkovými hráči.
Rychlé prkno s nezaměnitelným pocitem STIGA a větší, optimální úderovou plochou.
Ideální pro zkušené hráče, kteří hledají extra pocit při každém úderu.
Exkluzivní čočky z nerezové oceli.

Výrobce: STIGA
Kód zboží: 12102401
Rychlost: 87
Kontrola: 70
Váha: 86 g
Vrstvy: 7
Balení: 1 ks
Materiál: Dřevo
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit