STIGA - Cybershape Wood

NOVINKASTIGA 2023 STIGA Cybershape je zcela nový typ prkna s unikátním tvarem a větší úderovou plochou. Cybershape je ... Celý popis

SKLADEM

STIGA 2023
STIGA Cybershape je zcela nový typ prkna s unikátním tvarem a větší úderovou plochou.
Cybershape je revoluční prkno, které se nepodobá ničemu, co jste kdy viděli. Může se pochlubit jedinečným a působivým tvarem s optimalizovanou plochou pro úderu. Studie STIGA ukázaly, že pro většinu hráčů leží optimální oblast úderu na horní polovině hlavy prkna. Proto byla optimalizována oblast úderu tak, aby byla o 11% větší ve srovnání s tradičními prkny.
Protože většina úderů hráče se uskutečňuje na horní polovině rakety, právě zde Cybershape vyniká. Větší úderová plocha poskytuje vylepšený sweet-spot, čímž hráči usnadňuje kontrolu nad podáním a příjmem. Vzhledem k tomu, že úderová plocha na horní části byla rozšířena, spodní část byla zmenšena o 2%, aby prkno nebylo příliš těžké a nevyvážené.
Ve spolupráci s KTH Royal Institute of Technology byly testovány vibrační vlastnosti Cybershape - tedy jak reaguje při dotyku s míčkem. Testy ukázaly, že Cybershape má větší sweet-spot, který leží výše ve srovnání s prkny klasického tvaru.

Cybershape Wood se skládá z pěti vrstev dřeva. Ve srovnání s prknem Cybershape Carbon je toto prkno pomalejší s větším důrazem na cit a kontrolu míčku.
Pro začátečníky a univerzální hráče doporučujeme kombinaci s měkkými potahy, pro útočné hráče spíše s tvrdými.
- útočné prkno s revolučním, patentovaným a designově chráněným tvarem, který poskytuje optimalizovanou plochu úderu
- Cybershape Wood je schválen pro všechny typy soutěží
- optimalizovaná úderová plocha, větší sweet-spot ve srovnání s klasickými prkny

Držátko: konkávní (úzké Master), rovné (Classic)
Přibližná váha (+/- 5 gramů): 82 gramů
Vrstvy: 5
Velikost hlavy: 157 x 154 mm

Výrobce: STIGA
Kód zboží: 12102301
Rychlost: 78
Kontrola: 76
Váha: 83 g
Vrstvy: 5
5
Balení: 1 ks
Materiál: Dřevo
ITTF: ano
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit