STIGA - Mantra PRO M

NOVINKASTIGA 2023 Potah STIGA Mantra Pro M (Medium) je vylepšenou verzí oblíbeného potahu STIGA Mantra M. Díky inovované ... Celý popis

SKLADEM

STIGA 2023
Potah STIGA Mantra Pro M (Medium) je vylepšenou verzí oblíbeného potahu STIGA Mantra M. Díky inovované technologií Oxygen Capsule Systém nabízí dokonalou rovnováhu mezi rychlostí a kontrolou míčku. Byl koncipován pro vyšší dynamiku a rotaci.
Tvrdost houby je 47 stupňů a je tak ideální pro topspinové údery.
Dlouhá životnost díky speciální kombinaci přírodního a syntetického kaučuku.
Vyroben v Japonsku ve spolupráci s předními čínskými hráči.
Houba: 2,1 mm

Výrobce: STIGA
Kód zboží: 12002301
Rotace: 99
Rychlost: 102
Kontrola: 76
Tvrdost: střední
Váha: 0.1 kg
Balení: 1 ks
ITTF: ano

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit