STIGA - Saturn

NOVINKASTIGA 2024 Polokošile s límečkem Saturn vyrobena z kvalitního mikrovlákna, které je velmi lehké, příjemné na ... Celý popis

SKLADEM

STIGA 2024
Polokošile s límečkem Saturn vyrobena z kvalitního mikrovlákna, které je velmi lehké, příjemné na těle a výborně odvádí vlhkost. Klasický střih, tři různá barevná provedení. Jednobarevná zadní strana vhodná pro potisk.
Materiál: 100% mikrovlákno Micro Interlock
Barvy: červená, černá, modrá

Nevíte, jakou zvolit velikost? Mrkněte na odkaz výše Jakou vybrat velikost?
Nesedí Vám velikost? Rádi Vám ji zdarma vyměníme.

Výrobce: STIGA
Kód zboží: 12302401
Pohlaví: unisex
Váha: 0.2 kg
Balení: 1 ks
Materiál: 100% mikrovlákno
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit