BUTTERFLY - Atamy (kalhoty)

Kolekce ATAMY je vyrobena v moderním designu a je vhodná pro všechny generace. Výrazné barvy a komfortní střih ... Celý popis

SKLADEM

Kolekce ATAMY je vyrobena v moderním designu a je vhodná pro všechny generace. Výrazné barvy a komfortní střih činí tyto výrobky ideální pro kluby a oddíly. Všechny produkty jsou vyrobeny ze 100% mikrovlákna Performance Micro.
Kalhoty ATAMY v klasickém střihu ve dvou barevných variantách. Lehký, elastický materiál garantuje pohodlné nošení a snadný pohyb při tréninku i zápase.
Doporučujeme dokoupit bundu ATAMY. Bunda a kalhoty se prodávají zvlášť a můžete si vybrat rozdílnou velikost.
Materiál: 100% mikrovlákno Performance Micro
Barva: tmavě modrá, antracitová

Nejste si jistý velikostí? Mrkněte na obrázek s Tabulkou velikostí.
Nesedí Vám velikost? Rádi Vám ji zdarma vyměníme.

Výrobce: BUTTERFLY
Kód zboží: 10362004
Pohlaví: unisex
Typ: Kalhoty
Váha: 0.5 kg
Balení: 1 ks
Materiál: 100% mikrovlákno
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit