DONIC - Classic Allround

NOVINKAKolekce DONIC 2022 Všestranné prkno pro univerzální hru. Střed je tvořen vrstvou speciálního materiálu ... Celý popis

SKLADEM

Kolekce DONIC 2022

Všestranné prkno pro univerzální hru. Střed je tvořen vrstvou speciálního materiálu Aratox, který spolu se dvěma vrstvami karbonu a šesti klasickými dýhami vytváří perfektní a vyvážené dřevo s maximem kontroly míčku.
Doporučujeme hráčům s vysokou variabilitou úderů, kteří preferují kontrolu.

Výrobce: DONIC
Kód zboží: 14102201
Rychlost: 72
Kontrola: 81
Váha: 87 g
Vrstvy: 6+3
Balení: 1 ks
Materiál: karbon
ITTF: ano
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit