DONIC - Classic Offensive

NOVINKAKolekce DONIC 2022 Útočné rychlé dřevo určené pro topspinovou hru. Střed je tvořen vrstvou speciálního ... Celý popis

SKLADEM

Kolekce DONIC 2022

Útočné rychlé dřevo určené pro topspinovou hru. Střed je tvořen vrstvou speciálního materiálu BF3, jenž je obklopen po obou stranách vrstvami materiálu nazývaného Ayous. Výsledkem je vyšší rychlost a dynamika. Díky vnějším dýhám Spruce si přesto prkno zachovává vysoký stupeň kontroly.

Výrobce: DONIC
Kód zboží: 14102203
Rychlost: 91
Kontrola: 67
Váha: 87 g
Vrstvy: 6+1
Balení: 1 ks
Materiál: karbon
ITTF: ano
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit