DONIC - Classic Power Allround

NOVINKAKolekce DONIC 2022 Středně rychlé prkno pro lehce útočnou hru. Střed je tvořen vrstvou speciálního ... Celý popis

SKLADEM

Kolekce DONIC 2022

Středně rychlé prkno pro lehce útočnou hru. Střed je tvořen vrstvou speciálního materiálu Ayous, který spolu se dvěma vrstvami speciálního materiálu BF3 a klasickými dýhami vytváří útočné dřevo, jenž nabízí dostatečnou rychlost při útočných úderech, ale zároveň maximum kontroly míčku při obraně.

Výrobce: DONIC
Kód zboží: 14102202
Rychlost: 84
Kontrola: 73
Váha: 87 g
Vrstvy: 5+2
Balení: 1 ks
Materiál: karbon
ITTF: ano
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit