DONIC - Xtreme

NOVINKAKolekce DONIC 2023 XTREME je vyroben ze zcela nového typu karbonových vláken STC (Spread Tow Carbon) s ... Celý popis

SKLADEM

Kolekce DONIC 2023

XTREME je vyroben ze zcela nového typu karbonových vláken STC (Spread Tow Carbon) s fantastickými vlastnostmi: zajišťuje vynikající tuhost a zvýšenou stabilitu - a zároveň výrazně nižší hmotnost prkna (85-90 gramů).

Nový druh uhlíkových vláken, na kterých je tato technologie založena, se již s velkým úspěchem používá v jiných sportech (cyklistika, lyžování). DONIC XTREME poskytuje vynikající zpětnou vazbu míčku a jedinečnou kontrolu při úderu.
Prkno je vyrobené v Německu a vyznačuje se prvotřídní kvalitou zpracování.
Určeno pro útočníky s převahou topspinových úderů.

Technologie: 7 vrstev Kiri (vnitřní), STC Carbon (3+5), Limba (2+6, 1+7 vnější)

Výrobce: DONIC
Kód zboží: 14102301
Rychlost: 94
Kontrola: 62
Váha: 87 g
Vrstvy: 5+2
Balení: 1 ks
Materiál: karbon
ITTF: ano
Záruka: 2 roky

Přidat komentář

Tato diskuze slouží výhradně ke komentářům týkajících se daného produktu. Příspěvky se v diskuzi zobrazují okamžitě. Účel této diskuze je získání potřebných informací a zodpovězení otázek týkajících se daného produktu, neslouží tedy pro řešení problémů zákazníků. Pro řešení jakýchkoli problémů zákazníků prosíme o kontaktování naší zákaznické podpory (tel.: 222 718 279, mail: info@stenmarketing.cz). V případě komentářů nesouvisejících s danou tématikou, příspěvků, které obsahují vulgarismy, xenofobní chování, pomluvy, ale i odkazy na konkurenční provozovatele či konkurenční produkty, si STEN marketing s.r.o. vyhrazuje právo tyto komentáře smazat. Děkujeme za pochopení.


Bezpečnostní kód
Obnovit